POKAŻ WIĘCEJ

Szukacie Państwo usług na najwyższym poziomie? To salon fryzjerski Poznań, to najnowsze trendy dla panów. Aby jak najlepiej zadbać o Państwa włosy stale podnosimy nasze kwalifikacje. Fryzjer Poznań powinien bowiem sprawić, aby świadczone przez niego usługi zapewniały pełen profesjonalizm.


Fryzjer męski Poznań w trosce o najwyższą jakość dysponuje sprzętem najlepszej jakości oraz kosmetykami najlepszych marek. Idealne cięcie i ułożenie fryzury zapewnia dobry fryzjer Poznań


Fryzjer Poznań a Dobry Stylista


U nas stylista fryzur Poznań wyczaruje na Państwa głowach piękne kształt włosów podkreślający atuty klienta. Stylista fryzur Poznań potrafi stworzyć każdą stylizację na głowie, nawet najbardziej awangardową. Spełnimy każde życzenie. Dobry fryzjer Poznań to gwarancja wysokiej jakości usług. Spotkacie się Państwo tutaj z miłą atmosferą, usługami na najwyższym poziomie i profesjonalizmem w każdym calu. Dbamy o naszych klientów, doskonałe doradztwo w wyborze fryzury jest naszym atutem. Fryzjerów jest mnóstwo, ale dobry fryzjer Poznan jest tylko jeden! 

fryzjer Poznań, salon fryzjerski Poznań

Salon fryzjerski Poznań pracuje zawsze na najwyższym poziomie. Do skorzystania z naszych usług zachęca również czyste i eleganckie wnętrze naszego salonu. Zawsze naszym klientom poświęcamy odpowiednią ilość czasu, tak aby każdy czuł się komfortowo. 

Najlepszy fryzjer w Poznaniu jest u nas! Zatrudniamy tylko najlepszych, dlatego wiemy, że nie zawiedziemy Państwa. Od nas każdy klient wychodzi zadowolony, a co równie ważne zawsze do nas wraca. Najlepszy fryzjer w Poznaniu zna najnowsze trendy, przechodzi wiele szkoleń, co pozwala mu zasłużyć na miano najlepszego. 

Salon fryzjerski Poznań - ColorbarStudio, Zapraszamy!


Na naszą renomę pracowaliśmy latami, co zaowocowało rzeszą zadowolonych klientów. Jeślśi jeszcze do nas Państwo nie trafiliście to pamiętajcie, że dobry fryzjer Poznan zadba o wygląd i zdrowie włosów. Nawet zniszczone włosy złą koloryzacją czy też cięciem potrafimy zawsze uratować. Fryzjerstwo jest dla nas życiową pasją i przyjemnością.
Strzyżenie damskie
krótkie
średnie
długie
Strzyżenie
65
75
80
Stylizacja
50
60
65-85
Strzyżenie i stylizacja
75
85
90
Farbowanie
145
175
210
Baleage (2 kolory)
145
190
220
Pasemka
145
190
220
Dekoloryzacja
110
125
150
Farbowanie odrostów
135
Upięcia
120
Podcięcie grzywki
10
Rytuały pielęgnacyjne
50 - 120
Sombre/Ombre
200
200
200-300
Strzyżenie męskie
Strzyżenie maszynką
35
Strzyżenie maszynką i nożyczkami
45
Strzyżenie z myciem i masażem głowy
55
Strzyżenie dziecięce
45
Pokaż tekst